Bekaş İnşaat

Tamamlanan Projeler

MAYORKA

Bekaş Mayorka ferah ve fonksiyonel tasarımı gün ışığını evinizin her köşesinde hissedebilececeğini özgün mimarisi ile hayalinizdeki ev düşüncesini hayata geçiriyor.

PANORAMA

Bekaş Panaroma'ya adımınızı attığınız andan itibaren vazgeçemeyeceğiniz pek çok şey ile karşılacaksınız.
Sizin ve sevdiklerinizin eğlenceli vakit geçirebileceği, özgürce hareket edebileceği, rahatlığın keyfini sonuna kadar yaşayabileceği şık ve modern daireler tasarladık.

PANAMİA

Bekaş Panamia her ihtiyaca cevap veren ayrıntılarıyla yeni evinizde, hayatınızı saracak konfor, estetik ve şıklık...
Sizin ve sevdiklerinizin en iyi şekilde yaşaması, rahat ve konforlu bir hayat sürmesi için gereken tüm olanaklara sahip...

SİNERJİ

Muhteşem konumuyla yüksek yaşam standartlarında bir proje kazandırmanın haklı gururuyla, sizleri benzersiz bir proje olarak tasarlanan Sinerji ile tanışmaya davet ediyoruz.

DOĞU YAKA

Doğu Yaka ile hayatınıza yeni bir yön verin. Bir evden öte; yeni bir yaşam anlayışı olan Doğu Yaka'da günümüzün teknolojisi ile hayatın uyumunu keşfedeceksiniz.
Çocuklarınızın doğal bir ortamda büyümesi için doğadan esinlenerek tasarladığımız yeşil alanımız çok hoşunuza gidicek. Ayrıca gerçek anlamda temiz hava almak için de balkona çıkmanız yeterli olacak.

BLOK ONE

Sıradışı mimarisi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Blok One, ferah ve aydınlık odalarından oluşan konforlu kat planları ile hayallerinizdeki hayatı yaşama imkanı sağlayacak.

GÜZEL ŞEHİR EVLERİ

Güzel Şehir Evleri, yeni yaşam alanalrınız için özel bir konsept inşa ediyor.Doğanın içinde iyi bir yatırım sizleri bekliyor.
Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte her gün daha iyi bir güne uyanacağınız mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapıları Güzel Şehir Evleri'nde sizleri bekliyor.

BEKAŞ KUVARS

Modern Mimari çizgileriyle şehir hayatına yepyeni bir boyut getiriyor. Bekaş güvencesi ve kalitesiyle tasarlanan Kuvars evleri modern çizgileriyle ve sosyal imkanlarıyla sizlere yaşanılası bir ortam sunuyor.
Doğanın muazzam dengesini koruyarak kusursuz bir mimari yapısıyla hayata geçirdiğimiz Kuvars, günümüzdeki yoğun çalışma temposu arasında rahat bir soluk alacğaınız, metropol yaşamın stersinden kaçış noktası düşüncesiyle inşa edilen, standart ve özel hizmetleriyle ayrıcalık kavramını somutlaştıran bir proje...

ŞEKER LAPİS EVLERİ

Çağdaş bir yaşamın vazgeçilmez unsurlarını ince bir işçilik ile biraraya getiren Bekaş İnşaat Kayseri'nin kentsel dokusu içinde ayrıcalıklı bir bina formu ile güvenli bir yaşam sunuyor.
Size ise yaşam alanlarınızı seçmek kalıyor.

Bünyan Rengarenk Evleri

Bir yaşam alanının nasıl olması gerektiğini düşlerken sizlerin isteklerini gözler önüne aldık. Ailenizle huzur içinde yaşayacağınız, ihtiyaçlarınızın elinizin altında olduğu, konforun ve lüksün her metrekareye yansıdığı bir projeyi size özel hazırladık.
Kayseri'nin sakin konumunda yükselen Rengarenk Evleri; aklınızdan geçenleri hayata geçiriyor.

ZİRVE EVLERİ

Modern ve estetik çizgisiyle, Kayseri'nin gözde projelerinden Zirve Evleri, ev, iş ve sosyal yaşamı bir arada sunarak Kayseri'ye yeni bir yapı kazandırdı.Zirve Evleri yatırım garantisi ve avantajlı lokasyonu ile sizlere konforlu bir yaşam tarzı sunuyor.

KÖŞK DAĞI SİTESİ

Bekaş Köş Dağı Sitesi modern bir yaşam için sunduğu geniş sosyal imkanları, gösterişli tasarım anlayışıyla birleştirdiği kaliteli yapı malzemeleri, benzersiz konumu ve şehrin her köşesine sağladığı kolay ulaşım imkanları ile büyükşehir yaşamını doğal bir atmosferde yaşamak isteyen yeni sahiplerini karşılamaya hazır...

ZELİHA SULTAN EVLERİ

Muhteşem konumuyla yüksek yaşam standartlarında bir proje kazandırmanın haklı gururuyla, sizleri benzersiz bir proje olarak tasarlanan Zeliha Sultan ile tanışmaya davet ediyoruz.