• Lüksün Yeni Adı Modern Ticari Alanlar İle Birlikte

    Sivas Caddesi'nde Yepyeni Prestijli Bir Yaşam BEKAŞ LEYAN
  • Manzarasında Doğa İçinde Sıcacık Bir Yuva Var

    Hak Ettiğiniz Seçkin ve Ayrıcalıklı Hayatı Yaşamanızı Sağlayan Dünya BEKAŞ BAŞKENT
  • Şehrin Merkezindeki Doğa, Doğanın İçindeki Huzur

    Yarınlara Bugünden Sahip Olmak İçin Fırsat Zamanı BEKAŞ BEŞYÜZEVLER

Bekaş İnşaat

Ürettiği tüm konutlarda insan olgusunu ön planda tutan Bekaş İnşaat, 1985’den beri birçok önemli projeyi teslim tarihinden önce başarıyla tamamlamıştır. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü kadrosu ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Etkileyici mimari yapısı ile çevre dostu projelerini hayata geçirmeye devam eden Bekaş İnşaat kurulduğundan itibaren Kayseri başta olmak üzere Ankara’da da başlatmış olduğu projeleri ile; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli birçok projeye imzasını atıyor.

Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada barındıran projeler sunuyoruz.

Tüm projelerde her zaman aynı titizlik, aynı özen ve aynı ciddiyet ile çalışarak daha fazla kişiye istihdam sağlamayı, ülkemizin gelişimine değer katmayı hedefliyoruz.

HUZUR DOLU GÜVENLİ BİR GELECEK İÇİN


Projeler

Bekaş'tan ev sahibi olan herkes kazanıyor.

Basında Bekaş

Ankara Bekaş'ı Konuşacak

Ankara Bekaş'ı Konuşacak

Bekaş İnşaat, son 5 yıl içinde Türkiye inşaat sektörü liderliğinde İstanbul’u zorlayan Ankara’da, konforu öne çıkaran sıra dışı projeleriyle çok iddialı bir başlangıca hazırlanıyor.

Devamı

Rakamlarla Bekaş

0
0
0
0