Kayseri'den Ulusal Bir Marka Doğuyor

30 yıla yakın süredir inşaat sektöründe önemli başarılara imza atan BEKAŞ İnşaat, Ankara ve İstanbul’da kentsel dönüşüm projelerine imza atacak.

BEKAŞ İnşaat, Kayseri’de elde ettiği tecrübelerinden sonra Ankara’da ve İstanbul’da kentsel dönüşüm projelerine hayata geçirecek. Bunun yanı sıra yurt dışındaki projelerine başlamak için hazırlıklara başladıklarını da söyleyen BEKAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, 30 yıla yakın sürede 25 binden fazla konuta imza attıklarını ifade etti.

NİHAİ HEDEF YURT DIŞI

Bundan sonraki süreçte, Kayseri’de konut sektöründe elde ettikleri başarı ve tecrübeleri ulusal alana taşıyacaklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu,“Sektör tecrübemizi, önce Ankara, sonrasında İstanbul olmak üzere artık tüm Türkiye ile buluşturmak için yola çıktık. Hep daha iyisine ulaşma hedefimiz bizi ulusal alanda projeler üretmeye yöneltti. Kayseri’de edindiğimiz tecrübelerle konut alıcısının ne istediğini, ihtiyaçlarının neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Ankara’yı da Kayseri kadar iyi tanıdığımız için çalışmalarımıza Başkent’ten başlamaya, kaliteli konut kurgumuzu Ankaralılarla tanıştırmaya karar verdik. Ankara’da ilk etapta Çiğdem ve Yenimahalle’de çok büyük çapta iki kentsel dönüşüm projesine imza atacağız. Ankara’nın ardından İstanbul’da da oldukça büyük projeler üretmek için çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Sonrasında ise hedefimizde yurt dışı var.” diye konuştu.

KAYSERİ’DEKİ YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Kayseri’deki yatırımlarının devam edeceğini de sözlerine ekleyen Yönetim Kurulu Başkanı Karahasanoğlu, “BEKAŞ İnşaat olarak Kayseri’nin adını Türkiye’nin dört bir yanında duyurmak bizim için çok önemli. Ancak bu, memleketimizden elimizi çekeceğimiz anlamına gelmesin. Elbette Kayseri’deki yatırımlarımız devam edecek. Kayseri’nin gelişimine katkı sağlayan, binlerce kişinin kaliteli yaşamla buluşmasını sağlayan bir firma olarak, çalışmalarını büyük şehirlere kaydırdıktan sonra Kayseri’yi unutanlar gibi olmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Kayseri'den Ulusal Bir Marka Doğuyor